Spotkanie dzielnicowego z dziećmi-Galeria

Spotkanie dzielnicowego z dziećmi-Galeria

Spotkanie dzielnicowego z dziećmi 8 lutego b.r. dzielnicowy Powiatowej Policji w Wieruszowie mł. asp. Tomasz Rosiński spotkał się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Żdżarach. Głównym tematem pobytu policjanta były rozpoczynające się ferie zimowe, a raczej bezpieczne ich spędzanie. Szczególną uwagę dzielnicowy zwrócił na rozważne zabawy na śniegu, lodzie, na właściwe organizowanie kuligów, ale również i na zachowanie ostrożności podczas wyjazdów w góry i przestrzegania zasad obowiązujących na wyciągach i stokach narciarskich.

Okres zimowy sprzyja również częstszemu korzystaniu z urządzeń elektronicznych i z internetu. Przypomniane zostały niebezpieczeństwa – cyberprzemoc, czyhające w sieci.
Policjant chętnie odpowiadał na pytania dzieci. Oprócz tematów ,,zimowych’’ uczniowie pytali o tematy związane z uprawnieniami i korzystaniem z różnych pojazdów mechanicznych.

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Spotkanie dzielnicowego z dziećmi-Galeria