Przedstawienie Balladyny-Galeria
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Przedstawienie Balladyny-Galeria

Przedstawienie Balladyny Uczniowie klas starszych Publicznej Szkoły Podstawowej w Żdżarach uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym ,,Balladyna’’ Juliusza Słowackiego. Aktorzy Teatru Młodego Pokolenia z Białegostoku przyjechali do naszej szkoły. W profesjonalny sposób przybliżyli treść lektury, a zarazem przedstawili warsztat aktora, sposób gry ról dramatycznych, przygotowanie strojów i scenografii. Uczniowie z zainteresowaniem śledzili losy dwóch bohaterek.
Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

 

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Przedstawienie Balladyny-Galeria