Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Powitanie wiosny i wielkanocny zajączek-Galeria

Powitanie wiosny i wielkanocny zajączek Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny - 21 marca - był bardzo kolorowy i wesoły w naszym przedszkolu. Dzieci przygotowały „Marzannę” - symbol zimy. Wesołym, barwnym korowodem przeszliśmy nad staw , by powitać WIOSNĘ. Aby tradycji stało się zadość przedszkolaki pożegnały zimę topiąc Marzannę i śpiewem powitały wiosnę.Jak co roku przed Świętami Wielkanocnymi dzieci przygotowują także koszyczki, które Zajączek zapełnia słodyczami. W tym roku wszyscy martwili się czy zajączek dotrze do przedszkola, bo na dworze jeszcze dość zimno. Zajączek jednak nie przeraził się zimna i bez problemu odnalazł drogę do przedszkola!

Kiedy dzieci pracowały na warsztatach i wykonywały zajączki ze styropianowych jajek obklejając je baziami i cekinami niezauważony zajączek poukrywał upominki dla milusińskich. Dzieci szukały ukrytych koszyczków z pysznościami na korytarzu, w szatni i w różnych zakamarkach. Zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie mu wynagrodziły ten trud!!!

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt!!!

Redaktor artykułu:
mgr Alicja Kaczmarzyk
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Galeria Zdjęć 2015/2016 Powitanie wiosny i wielkanocny zajączek-Galeria