Drzewka rosną ,,100 tys. Drzew na stulecie województwa łódzkiego’’
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Drzewka rosną ,,100 tys. Drzew na stulecie województwa łódzkiego’’

sadzenie Już mija miesiąc od posadzenia drzewek na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żdżarach w ramach akcji: ,,100 tysięcy drzew na stulecie województwa łódzkiego’’. Dzisiaj można stwierdzić, że rosną, zaczynają puszczać pąki, niektóre już rozwinęły pierwsze listki. Uczniowie klasy ósmej posadzili brzozy, jarzęby, orzechy czarne, klony, platany, miłorzęby, jaśminowce. Sadzonki pozyskała Gmina Bolesławiec.

Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

 

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Drzewka rosną ,,100 tys. Drzew na stulecie województwa łódzkiego’’