WYJAZD DO KINA I ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

WYJAZD DO KINA I ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

WYJAZD DO KINA I ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU 17 kwietnia 2019 roku przedszkolaki wraz z uczniami klas I-III, pod opieką swoich wychowawców, wybrały się do Kina Słońce w Wieruszowie, by obejrzeć film pt. „Corgi –psiak królowej”. Podczas seansu dzieci poznały różne perypetie psa Rexa – ulubieńca królowej. Dziękujemy babciom i dziadkom za piękny prezent – przekazanie funduszy na ten wyjazd. Po powrocie do przedszkola na dzieci czekała kolejna niespodzianka – poszukiwanie Wielkanocnego Zajączka, który poukrywał upominki dla milusińskich. Dzieci szukały ukrytych koszyczków na placu zabaw. Oj, zajączek w tym roku miał dużo pracy, jednak uśmiechy na buziach przedszkolaków pewnie wynagrodziły Mu ten trud!!! Ale dużo było radości i uciechy!!!

Wszystkim życzymy zdrowych, wesołych i smacznych Świąt Wielkanocnych!

mgr Alicja Kaczmarzyk
Karolina Patyk