Dzień piżamy w szkole
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Dzień piżamy w szkole

Dzień piżamy w szkole Samorząd Uczniowski w Szkole Podstawowej w Żdżarach ma głowy pełne pomysłów, niedawno zorganizowali dzień krawata, a teraz zaproponowali dzień piżamy. W dniu 1 kwietnia tego roku do szkoły przybyli uczniowie w różnokolorowych szlafrokach, zabawnych kombinezonach piżamowych czy też w zwyczajnych kolorowych piżamach. Korytarz szkolny w ten jeden, szczególny dzień był bardziej kolorowy i uśmiechnięty ponieważ opanowały go przeurocze miśki czy pantery. Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego podjęta po raz pierwszy w naszej szkole spotkała się z wielkim odzewem w każdej klasie. Każdy kto w tym dniu przyszedł w piżamie był zwolniony z jednodniowego odpytywania. Tak niecodzienne przebrania sprawiły, że wszystkie buzie były radosne i uśmiechnięte, czego życzymy w wszystkim na każdy dzień zajęć szkolnych. Czekamy również na inne pomysły naszego Samorządu.

Redaktor artykułu:
mgr Lila Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

 

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień piżamy w szkole