Kapelusz Pani Wiosny

Kapelusz Pani Wiosny

Kapelusz Pani Wiosny Pod takim hasłem w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żdżarach po raz odbył się konkurs na Kapelusz Pani Wiosny. Samorząd uznał, że taka forma wspólnej zabawy jest ciekawa i łatwa do wykonania. Przecież wszyscy wiedzą, jak takie nakrycie głowy wygląda. Do konkursu przystąpili prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły. Stworzyli piękne, kolorowe, wiosenne kapelusze. Każdy jest niepowtarzalny, inny, są kapelusze małe, duże, ale przede wszystkim wykonane ręcznie. Przy tworzeniu prac uczniowie wykorzystali tekturę, bibułę, kolorowy papier, piórka, muszelki i wiele innych przedmiotów. Na kapeluszach pojawiły się kwiaty, motylki, listki, gałązki a nawet usiadły biedronki. Komisja konkursowa miała ogromny problem z wybraniem najpiękniejszych prac, dlatego podjęła decyzję o nagrodzeniu wszystkich prac - wszystkie kapelusze zajęły pierwsze miejsce. Po prostu nie dało się wybrać tego najładniejszego, z prostego powodu wszystkie były piękne, wykonane z sercem, to takie małe dzieła sztuki. Uczniowie ubrali je na powitanie wiosny, a dziś kapelusze ozdabiają szkolny korytarz.
mgr Lila Zawada

Jesteś tutaj: Home Aktualności Kapelusz Pani Wiosny