ZAWODY STRAŻACKIE POWIATOWE

ZAWODY STRAŻACKIE POWIATOWE

ZAWODY STRAŻACKIE POWIATOWE 23 marca b.r. w Szkole Podstawowej im. Bohaterów KOP w Bolesławcu odbyły się Powiatowe Zawody ,,Młodzież zapobiega pożarom''. Czterech uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej w Żdżarach reprezentowało Gminę Bolesławiec. W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych ze Żdżar uczestniczyły z klasy szóstej: Wiktoria Śmiałek, Hanna Habelska i Zofia Mendel, natomiast w grupie - klasy VII-VIII szkół podstawowych i III klasa gimnazjum, z naszej szkoły uczestniczyła uczennica z klasy ósmej - Klaudia Tomczak. W grupie młodszej Hanna Habelska i Zofia Mendel zakwalifikowały się do finału powiatowego i ostatecznie, jako laureatki zajęły miejsce czwarte i piąte.

Jesteś tutaj: Home Aktualności ZAWODY STRAŻACKIE POWIATOWE