Wiosna w Szkole
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Wiosna w Szkole

Wiosna w Szkole Jak tradycja stara każe dzień 21 marca jest dniem w którym uczniowie wraz z nauczycielami żegnają zimę, a witają wiosnę. Tak też było i tym razem w naszej szkole. Uczniowie od samego rana przejęli pałeczkę sterów szkolnych i zamienili się rolami z nauczycielami. Starsze koleżanki i koledzy wcielili się w nauczycieli i przeprowadzili ciekawe lekcje. Po tak ciężkiej pracy nadszedł czas zabawy i radości. Każda klasa przygotowała sukienkę Pani Wiosny, w którą to zostały ubrane wytypowane osoby z każdej klasy. Gdy ,,Wiosny” były gotowe wszyscy uczniowie ubrali piękne kolorowe kapelusze i razem z przedszkolakami wyruszyliśmy barwnym korowodem, na spalenie ,,Zimy – Marzanny” . Po powrocie do szkoły rozpoczął się konkurs ,,Mam talent” - w profesjonalny sposób przygotowany przez Samorząd Szkolny. Wszystkie występy naszych małych i dużych artystów były wspaniałe. Jury miało nie lada wyzwanie, jak wytypować trzech finalistów?. Po burzliwych obradach, pierwsze miejsce zajęła Oliwia Cierkosz z klasy IV, Drugie miejsce zdobyła Magdalena Strzała z klasy I, a trzecie miejsce przypadło Marcie Mani z klasy VIII. I tak powoli Pierwszy Dzień Wiosny dobiegł końca. Mamy nadzieję, że podczas tych wszystkich atrakcji wiosna usłyszała nasze wołanie i na dobre rozgości się zarówno w Żdżarach jak i w całej Polsce.
Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

 

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wiosna w Szkole