,,Dzień Krawata”

,,Dzień Krawata”

Dzień Krawata Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach obchodziliśmy ,,Dzień Krawata”, motywem było hasło: ,,Siostro i bracie przyjdź do szkoły w krawacie a pytanie Cię ominie”. Uczniom przyświecała idea, aby każdy uczeń, który przyjdzie tego dnia do szkoły w krawacie nie był pytany. Odzew wśród uczniów był zadziwiający, zarówno dziewczynki jak i chłopcy zjawili się w krawatach. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i mieli poczucie humoru. Każdy uczeń od klasy pierwszej do klasy ósmej wyglądał elegancko i uroczyście. Było naprawdę rewelacyjnie. Uczniowie poprosili Samorząd o więcej takich akcji.

Jesteś tutaj: Home Aktualności ,,Dzień Krawata”