ROBIMY WIOSENNE KANAPKI
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

ROBIMY WIOSENNE KANAPKI

ROBIMY WIOSENNE KANAPKI Przedszkolaki z Przedszkola w Żdżarach podjęły wielkie wyzwanie – postanowiły zrobić pyszne, zdrowe, kolorowe, wiosenne kanapki.   Na stołach zagościły świeże warzywa: sałata, rzodkiewka, pomidor, ogórki, a także szczypiorek.    Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem, samodzielnie układały warzywa tworząc na kanapkach bardzo ciekawe kompozycje. Przygotowane kanapki wyglądały naprawdę smakowicie – nic więc dziwnego, że po kulinarnej przygodzie znikły z talerzy bardzo szybko, bo przecież każdy z nas wie, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.
Redaktor artykułu:
mgr Alicja Kaczmarzyk
Karolina Patyk
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

 

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności ROBIMY WIOSENNE KANAPKI