Turniej Pożarniczy
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Turniej Pożarniczy

Turniej Pożarniczy 7 marca 2019 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach rozegrano eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom’’. Rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach: do szóstej klasy szkoły podstawowe i klasy siódme, ósme szkoły podstawowe i gimnazjum.

Druhowie strażacy z OSP ze Żdżar przygotowali pytania. Uczniowie rozwiązywali test. W kategorii pierwszej wyłoniono zwycięzców: z klasy szóstej – Hanna Habelska, Wiktoria Śmiałek, Oliwia Pietras, Piotr Kucharski i Zofia Mendel. W grupie starszej: z klasy siódmej – Błażej Pietras, Szymon Wieczorek, z klasy ósmej – Dominika Cierkosz, Miłosz Cierkosz i Klaudia Tomczak.

Wszyscy zwycięzcy będą reprezentowali nasza szkołę w zawodach gminnych
Druhowie: Klemens Cierkosz, Marcin Mania i Kamil Cyga dla wszystkich uczestników turnieju przygotowali słodkie niespodzianki.

Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

 

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Turniej Pożarniczy