Zabawa karnawałowa dla uczniów

Zabawa karnawałowa dla uczniów

Zabawa karnawałowa dla uczniów Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach przygotowała zabawę karnawałową dla uczniów. Liczne gry i zabawy, nauka tańca umożliwiały dzieciom zaprezentowanie własnych możliwości. Każdy mógł sprawdzić się w wybranej konkurencji: może skoki na dużych piłkach, może hula hop, a może biegi, slalomy z ringo? Do każdej dyscypliny zgłaszało się wielu chętnych, zarówno z klas młodszych, jak i starszych. Również w zabawach tanecznych i nauce tańców - z różnych stron świata, uczestniczyli prawie wszyscy.W przerwie rodzice przygotowali dla swoich pociech posiłek. Po czym dalsza zabawa.
Radość i zadowolenie dzieci były najlepszym wyznacznikiem potrzeby organizowania i podziękowania za trud włożony przez Rade Rodziców.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zabawa karnawałowa dla uczniów