Bal karnawałowy w przedszkolu
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy w przedszkolu 8 lutego 2019 r. o godz. 13.00 w naszym Przedszkolu  nadszedł czas na długo wyczekiwany przez dzieci Bal Karnawałowy, który zgromadził maluszki i starszaki.Mali tancerze byli tak pięknie poprzebierani, że trudno było rozpoznać kto ukrywa się pod kolorowym, karnawałowym strojem.  Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek - można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, pirata…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.
Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie. Były „tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”  i ” Krasnoludek”. Jednym słowem zabawa na 102!!!.   Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Kolejny wielki bal karnawałowy już za rok

Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

 

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Bal karnawałowy w przedszkolu