Powiatowy turniej piłki siatkowej

Powiatowy turniej piłki siatkowej

Powiatowy turniej piłki siatkowej 21 i 22 stycznia 2019 r. na Sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zdżarach odbył się turniej piłki siatkowej 4-rek szkół podstawowych.
W grupie dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dzietrzkowicach, drugie miejsce zajęła drużyna ze SP w Żdżarach.
W kategorii chłopców najlepsi byli uczniowie również ze Szkoły Podstawowej z Dzietrzkowic, drugie miejsce przypadło uczniom ze SP w Walichnowach, a trzecie ze SP w Żdżarach.
Arbitrem turnieju był Pan Dominik Tobis. Drużyny z Dzietrzkowic będą reprezentowały nasz powiat na zawodach na szczeblu rejonowym.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Powiatowy turniej piłki siatkowej