Wigilia w przedszkolu

Wigilia w przedszkolu

Wigilia w przedszkolu Jak co roku tradycyjnie w naszym przedszkolu organizujemy uroczystą Wigilię. Tym razem odbyła się 21 grudnia w piątek. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście.Dzieci przygotowały krótki, świąteczny program artystyczny – były wiersze,piosenki oraz wspólne śpiewanie kolęd.Pan dyrektor złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Później dzieliliśmy się opłatkiem, życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. Po życzeniach dzieci wraz z nauczycielkami i zaproszonymi gośćmi zasiadły do wspólnego obiadu wigilijnego- oczywiście były potrawy wigilijne: rybka, barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami nie zabrakło tez słodyczy i pierniczków,które dzieci wcześniej upiekły i polukrowały.Po zakończonym obiedzie wszystkie dzieci otrzymały prezenty gwiazdkowe.

mgr Alicja Kaczmarzyk

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wigilia w przedszkolu