Wigilia w przedszkolu
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Wigilia w przedszkolu

Wigilia w przedszkolu Jak co roku tradycyjnie w naszym przedszkolu organizujemy uroczystą Wigilię. Tym razem odbyła się 21 grudnia w piątek. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście.Dzieci przygotowały krótki, świąteczny program artystyczny – były wiersze,piosenki oraz wspólne śpiewanie kolęd.Pan dyrektor złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia. Później dzieliliśmy się opłatkiem, życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. Po życzeniach dzieci wraz z nauczycielkami i zaproszonymi gośćmi zasiadły do wspólnego obiadu wigilijnego- oczywiście były potrawy wigilijne: rybka, barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami nie zabrakło tez słodyczy i pierniczków,które dzieci wcześniej upiekły i polukrowały.Po zakończonym obiedzie wszystkie dzieci otrzymały prezenty gwiazdkowe.

Redaktor artykułu:
mgr Alicja Kaczmarzyk
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wigilia w przedszkolu