Wizyta św. Mikołaja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

Wizyta św. Mikołaja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

Wizyta św. Mikołaja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Jak co roku,o tej samej porze czyli 6 grudnia do naszej placówki zawitał św. Mikołaj. Jest to znak, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Najpierw Mikołaj odwiedził dzieci w przedszkolu, które powitały gościa wierszem i piosenkami. Długie oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali prezenty. Mikołaj nie zapomniał też o dzieciach w szkole, które także otrzymały wspaniale upominki. Wizyta tak dostojnego gościa na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci,a wynagrodzeniem jest ich radość i uśmiech.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia naszych dzieci.Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Świętego Mikołaja i rodziców, i mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi dzieci w przedszkolu i szkole.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wizyta św. Mikołaja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym