Dzień misia w Szkole

Dzień misia w Szkole

Dzień misia w Szkole 25 listopada przypada święto pluszowego misia, tego miękkiego, puchatego i takiego z łatką. Misia, którego wszyscy znamy i który jest najlepszym przyjacielem każdego dziecka. Mimo nowoczesnych zabawek, ta puchata przytulanka zawsze jest i zawsze sprawia radość. Można się do niego przytulić, zwierzyć z sekretów, on nie wyśmieje się, nie przekaże sekretów dalej. Z okazji Święta Pluszowego Misia Samorząd Uczniowski w Publicznej Szkole Podstawowej w Żdżarach zorganizował małą uroczystość. Każde dziecko miało za zadanie przynieść misia- pluszaka. Dzieciom, które nie przyniosły maskotek groziło ,,ciężkie odpytywanie”. Uczniowie wywiązali się z zadania rewelacyjnie. Nie tylko przynieśli swoje zabawki, ale też wykonali przepiękne plakaty swych ulubieńców, a na lekcjach poszerzali wiedzę o misiach. Mamy nadzieję, że misiowe święto na stałe wpisze się w kalendarz naszej szkoły.

mgr Lila Zawada

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień misia w Szkole