Niezapomniana noc w szkole
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Niezapomniana noc w szkole

Niezapomniana noc w szkole Szkoła wszystkim kojarzy się z kartkówkami, sprawdzianami, odpytywaniem czyli nauką i ciężką pracą. Miło jest oderwać się od podręczników i zeszytów, a szkołę zobaczyć w jej nocnej szacie. Taką atrakcję Szkoła w Żdżarach zapewniła swoim uczniom w nocy z 16 na 17 listopada. Uczniowie klas I-VIII, gdy wybiła godzina 18:00 odpowiednio przygotowani, czyli wyposażeni w śpiwory, materace, koce i poduszki przybyli do szkoły na swoją ,,Niezapomnianą szkolną noc”. Wszyscy zabrali również dużo energii i mocy. Początek spotkania wypełniły rywalizacje sportowe. Odbywały się gry i zabawy uczniowskie, gdzie motywem przewodnim była piłka i przybory sportowe. Po tych męczących emocjach uczniowie udali się na kolację, którą przygotowali rodzice. Po dostarczeniu organizmowi nowej dawki energii, część dzieci udała się do sali szkolnej, gdzie wykonywali sowy z papierowej wikliny i zgniotki z balonów, mąki i włóczki, a część starszych uczniów poszła rozegrać mecz lub grać w gry planszowe. Około godziny 22:00 klasy IV-VIII wykonywały plakaty ,,Wizerunek kościoła w Żdżarach”, aby było ciekawiej do dyspozycji mieli tylko kolorowy i szary papier oraz klej, nie mogli używać nożyczek. Młodsi jak i starsi mogli również oglądać bajki. Wszystkim dopisywał dobry humor i pozytywna energia. Po wielu wrażeniach większość uczniów była zmęczona i wielu zmorzył sen, byli też tacy, którzy nie zmrużyli oka do samego rana. Wszyscy o godzinie 7:30 udali się na śniadanie, po którym rozeszli się do domów.

Za zorganizowanie nocy dziękujemy Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Żdżary i Wiewiórki oraz Radzie Rodziców. Mamy nadzieje, że dla wszystkich była to niezapomniana noc w szkole.

Redaktor artykułu:
mgr Lila Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Niezapomniana noc w szkole