Tu jest bezpiecznie. Powiat Wieruszowski!
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Tu jest bezpiecznie. Powiat Wieruszowski!

Tu jest bezpiecznie. Powiat Wieruszowski! W Szkole Podstawowej w Żdżarach przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie - asp. sztab. Damian Pawlak, przedstawiciel Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wieruszowie - Marcin Błażejewski oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Wieruszowie – Paulina Jany w ramach corocznej akcji ,,Tu jest bezpiecznie. Powiat Wieruszowski!'' przeprowadzili pogadankę z uczniami klasy pierwszej, na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, bezpiecznej zabawy w domu i innych miejscach, właściwego postępowania z nieznajomymi, prawidłowego korzystania z internetu oraz szczególnego zachowania uwagi podczas prac w gospodarstwach rolniczych.
Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał elementy odblaskowe: szelki i opaskę na rękę oraz przybory do pisania.

Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Tu jest bezpiecznie. Powiat Wieruszowski!