Dzień Nauczyciela w Szkole
Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Dzień Nauczyciela w Szkole

Dzień Nauczyciela w Szkole ,,Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić''

Dzień Nauczyciela zwany od 1982 roku także Dniem Edukacji Narodowej obchodzony jest w Polsce 14 października. 12 października uczniowie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żdżarach wyrazili wdzięczność swoim pedagogom podczas akademii. Na uroczystość przybyli nauczyciele, pracownicy obsługi, przedstawiciele Rady Rodziców oraz uczniowie i przedszkolaki. Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich przez pana dyrektora Piotra Zawadę, następnie ster przejęła klasa VI ( pod kierunkiem pani Lili Zawady), która to w przezabawny sposób przedstawiła część artystyczną pod tytułem ,, Jak się ma nauczyciel w XXI wieku”. Były rozmowy o pracy pedagogów, piosenki, tańce i słowa uznania dla trudnej pracy nauczycieli. Na zakończenie cała brać uczniowska zaśpiewała nauczycielom piosenkę ,,Nauczycielu …” przygotowaną przez panią Agnieszkę Olesik i pana Leszka Świsulskiego. Po części artystycznej Samorząd Uczniowski rozdał nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki, a przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli kwiaty, jako wyraz wdzięczności za ich trud, jaki wkładają w codziennej pracy.
Redaktor artykułu:
mgr Lila Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Nauczyciela w Szkole