Święto Chłopców w Szkole

Święto Chłopców w Szkole W dniu 28 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żdżarach obchodzono Dzień Chłopaka. Wszystkie dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia i wręczyły drobne upominki, z tego faktu wszyscy chłopcy bardzo się cieszyli, co okazywali na przerwach szkolnych. Upominki każda klasa przygotowała we własnym zakresie. Samorząd chłopcom wręczył pyszne jabłka. Wieczorem odbyła się dyskoteka, połączona ze świętem pieczonego ziemniaka, nie dość że chłopcy świętowali to brali jeszcze udział w różnych grach i zabawach z ziemniakiem w roli głównej. Były zagadki dotyczące ziemniaków, konkurs obierania ziemniaka specjalnym - plastikowym nożykiem, rzuty do wiaderka i oczywiście degustacja upieczonych ziemniaków. Wszyscy stwierdzili, że upieczone ziemniaki to pychota nad pychotami. Uczniowie zarówno chłopcy, jak i dziewczynki bawili się znakomicie. Didżeje sprawili się na sto dwa.
Dziękujemy i zapraszamy na następne szkolne imprezy.

mgr Lila Zawada

Jesteś tutaj: Home Aktualności Święto Chłopców w Szkole