PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKÓW

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKÓW Pasowanie na przedszkolaka", to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem,ale także tych, które już uczęszczały, a zostały starszakami. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań: stały na jednej nodze, podskakiwały jak zajączki - po czym Pan Dyrektor za pomocą „Czarodziejskiego ołówka" dokonał uroczystego „Aktu pasowania". Nie zabrakło też życzeń dla chłopców z okazji „Dnia Chłopca'' i słodkich upominków od rodziców oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

mgr Alicja Kaczmarzyk

Jesteś tutaj: Home Aktualności PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKÓW