Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Dzień Kobiet-Galeria

Dzień Kobiet ,,Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów''
P. de Brantome

Dzień Kobiet to święto szczególne – swoje święto mają w tym dniu wszystkie kobiety. W Polsce dzień ten stał się szczególnie popularny w czasach PRL, wtedy kobiety obdarowywano goździkami i rajstopami. Obecnie obdarowywane są kwiatami, słodyczami i różnymi podarunkami. Dzień ten jest doskonałą okazją do okazania KOBIETOM, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Choć trudno im się przyznać, to jednak wiedzą że bez kobiet świat byłby nudny, smutny i nijaki. W Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Żdżarach, jak co roku Samorząd Szkolny zaprosił wszystkie Panie pracujące w naszej szkole oraz koleżanki, te młodsze i te starsze na kabaret pt. ,,Babę zesłał Bóg”, przygotowany przez ,,brzydszą część” społeczności szkolnej. Było bardzo wesoło, usłyszeliśmy rozmowy prowadzone przez ,,męża i żonę” , były relacje prasowe jak również piosenki i tańce w wykonaniu kabaretowych ,,dziewczyn”. Na zakończenie chłopcy złożyli wszystkim Kobietom życzenia i wręczyli kwiaty oraz mandarynki.

W imieniu wszystkich Dziewczyn i Pań naszej szkoły DZIĘKUJEMY chłopcom za życzenia, upominki i dawkę rewelacyjnego humoru.


Redaktor artykułu:
mgr Lila Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Dzień Kobiet-Galeria