Dzień koloru czerwonego-Galeria

Dzień koloru czerwonego Publiczne Przedszkole w Żdżarach w miniony piątek świętowało kolor czerwony. Przedszkole „zaczerwieniło się”, wszystkie dzieci ubrały się w czerwone sweterki, koszulki, bluzeczki. Tego dnia motywem działań był właśnie ten kolor, również w kuchni, dzieci uważnie przyglądały się jak zrobić pyszny koktajl truskawkowy. Przedszkolaki poznały ciekawostki o tradycji walentynkowej i o sercu, które jest niezbędnym do życia organem. Wszyscy brali udział w „czerwonych” zadaniach. Były zagadki, odszukiwanie połówek serc i łącznie ich, wspólne układanie konturu serca z czerwonej bibuły. Ponadto dzieci segregowały czerwone przedmioty od pozostałych i oczywiście tańczyły w rytm muzyki wykonując określone ruchy i gesty, co sprawiło dzieciom największą radość. Dzień był pełen zabawy i radości. Przedszkolaki nie mogą doczekać się już kolejnego koloru.

mgr Marlena Goj

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Dzień koloru czerwonego-Galeria