Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców i dziewcząt-Galeria

Zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców i dziewcząt W dniach 12 i 13.02.2018 r. w Szkole Podstawowej w Żdżarach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.Zawody odbywały się w ramach Kalendarza Imprez Szkolnego Związku Sportowego- Igrzyska Dzieci.Zwycięzcą zawodów w kategorii dziewcząt została drużyna SP z Dzietrzkowic.W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna SP ze Żdżar (w półfinale wojewódzkim zajęli piąte miejsce).

Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Zawody powiatowe w mini piłce siatkowej chłopców i dziewcząt-Galeria