Dzień Babci i Dziadka-Galeria

Dzień Babci i Dziadka Dnia 28 stycznia 2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Żdżarach odbyła się wspaniała impreza - Dzień Babci i Dziadka. To szczególny dzień, w którym dzieci mogły jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność i miłość do swoich ukochanych Babć i Dziadków. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt, dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Na koniec uroczystości wszędzie było słychać „ sto lat ”, następnie przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom piękne laurki oraz obdarowały serdecznymi uściskami. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

mgr Alicja Kaczmarzyk
mgr Marlena Goj

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Dzień Babci i Dziadka-Galeria