Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Spotkanie z policjantem-Galeria

Spotkanie z policjantem 23 stycznia b.r. dzielnicowy Tomasz Rosiński spotkał się z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Żdżarach. Przypomniał im zasady zachowania się podczas zimowych zabaw, zwłaszcza w trakcie zbliżających się ferii zimowych, a szczególnie w trakcie organizacji kuligów, bezpiecznego korzystania ze ślizgawek i podkreślił tych sztucznych – naturalne należy omijać.
Zwrócił również uwagę na problem odpowiedniego ubierania się w elementy odblaskowe, jeśli chcemy się poruszać pieszo lub na rowerze po drogach publicznych. Prosił o szczególne zachowanie ostrożności podczas opadów śniegu lub niskich temperatur, o odpowiednim ubieraniu się podczas zabaw i spacerów na świeżym powietrzu, ale również o rozważniejszym korzystaniu ze śliskich dróg i chodników oraz dokładniejszym obserwowaniu oznakowań ulicznych, które mogą być zaśnieżone i miej czytelne.Policjant przypomniał dzieciom o zachowaniu ostrożności w kontaktach z nieznajomymi.Na zakończenie spotkania dzielnicowy życzył wszystkim uczniom miłego i bezpiecznego odpoczynku podczas ferii.


Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Spotkanie z policjantem-Galeria