Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Zabawa karnawałowa dla dzieci w szkole-Galeria

Zabawa karnawałowa dla dzieci w szkole Na świetlicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Żdżarach uczniowie bawili się na balu karnawałowym. Niektórych wyróżniały wspaniałe przebrania, nawet świecące buty. Prowadzący uczył zebranych różnych tańców, przeprowadzał gry i zabawy. A Rada Rodziców przygotowała posiłki, słodkie co nieco i dużo picia. Najważniejsze, że wszyscy byli zadowoleni, zmęczeni i żałowali, że już trzeba wracać do domu.

Redaktor artykułu:
mgr Piotr Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Zabawa karnawałowa dla dzieci w szkole-Galeria