Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,JAK CO ROKU W KARNAWALE

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,JAK CO ROKU W KARNAWALE Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 12 stycznia.2018r. w Przedszkolu w Żdżarach odbył się bal karnawałowy. Pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek-można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, diabełka,nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez pana Leszka Świsulskiego. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia.Po krótkim wypoczynku oraz posiłku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm znanych dzieciom utworów dziecięcych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz poczęstunku.


Redaktor artykułu:
mgr Alicja Kaczmarzyk
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE,JAK CO ROKU W KARNAWALE