Konkurs ,,Gwiazdka 2017'' - WYNIKI-Galeria

konkurs 22 grudnia 2017r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Żdżarach rozstrzygnięto konkurs ,,Gwiazdka2017'',zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.W ramach konkursu uczniowie klas I-III przygotowywali ilustrację Świątecznej Kartki Bożonarodzeniowej, a uczniowie klas IV- VII wykonywali Bożonarodzeniowego Anioła.Wybór najładniejszych prac był bardzo trudny, wszystkie były piękne i ciekawie wykonane.
W skład jury weszli wszyscy uczniowie. Po zliczeniu głosów zdobywcami nagród zostali:

z klas I-III:
I miejsce - Dominik Lepszy
II miejsce - Emilia Majewska
III miejsce - Zofia Fiołka i Nikola Żurek

z klas IV- VII:
I miejsce - Wiktoria Szczepańska
II miejsce - Kacper Fiołka, Marta Mania, Klaudia Tomczak
III miejsce - Julia Dobrogoszcz

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki. Uroczystość uświetniły wspólnie śpiewane kolędy przez uczniów ze szkoły i dzieci z przedszkola oraz gra kolęd na instrumentach w wykonaniu uczniów klasy V, VI i VII.

mgr Lila Zawada

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Konkurs ,,Gwiazdka 2017'' - WYNIKI-Galeria