Szkolenie dla uczniów z udzielania pierwszej pomocy-Galeria

Szkolenie dla uczniów z udzielania pierwszej pomocy Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Żdżarach doskonalili umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy. Pod nadzorem pielęgniarza Pana Zbigniewa Pietrzaka dzieci poznawały sposoby rozpoznawania różnych urazów, zasad udzielania pomocy, metod wzywania pomocy. Największym zainteresowaniem, zarówno młodszych, jak i starszych cieszyły się praktyczne ćwiczenia w zabezpieczeniu poszkodowanego kocami termicznymi, usztywnianiu zranionych kończyn, prowadzeniu masażu serca – również przy pomocy urządzeń wspierających.

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Szkolenie dla uczniów z udzielania pierwszej pomocy-Galeria