Wigilia w przedszkolu-Galeria

Wigilia w przedszkolu W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się 22 grudnia. Brały w niej udział wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola. Dzieci śpiewały kolędy i pastorałki, a także dzieliliśmy się opłatkiem, życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Wesołych Świąt. Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę, do której zagrała nam na pianinie Zuzia Brząkała z grupy starszaków. W dalszej części uroczystości dzieci spożywały obiad wigilijny. Oczywiście nie zabrakło prezentów pod lśniącą choinką, które dzieciom sprawiły wiele radości.

Wszystkim dzieciom,rodzicom,nauczycielom oraz panu dyrektorowi życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

mgr Alicja Kaczmarzyk

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Wigilia w przedszkolu-Galeria