Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Święty Mikołaj odwiedza dzieci w przedszkolu-Galeria

Święty Mikołaj odwiedza dzieci w przedszkolu Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do przedszkola w Żdżarach. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola we własnej osobie, zbliża się Święty Mikołaj. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Dzieciaki powitały Mikołaja wierszami i piosenkami. Na zakończenie Święty Mikołaj wręczał dzieciom duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Przedszkolaki odwdzięczyły się pocztówką z życzeniami dla Mikołaja i zaproszeniem w przyszłym roku. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty

Redaktor artykułu:
mgr Alicja Kaczmarzyk
mgr Marlena Goj
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Święty Mikołaj odwiedza dzieci w przedszkolu-Galeria