Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Andrzejkowe czary-mary-Galeria

Andrzejkowe czary-mary W dniu 28.11.2017r. w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żdżarach odbyły się ,,Andrzejkowe czary - mary czyli zabawa Andrzejkowa. Andrzejki to wszystkim bardzo dobrze znane święto, słynące z tego, że wówczas sprawdzają się wszystkie wróżby i przepowiednie, a zarazem to czas ostatniej zabawy przed Adwentem i magiczny dzień, zwyczajami sięgający wieków. Zgodnie z tradycją uczniowie naszej szkoły o godzinie 16 rozpoczęli spotkanie, podczas którego nie zabrakło magii oraz różnych konkursów, przygotowanych przez starszych kolegów z klasy szóstej. Były tańce, ale również i nauka różnych odmian tych tańców. Impreza była pełna radości i niespodzianek, a uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni.

Dziękujemy panu Leszkowi Świsulskiemu za oprawę muzyczną i prowadzenie tej niezapomnianej zabawy.Podziękowania kierujemy również do nowego DJ Kacpra.


Redaktor artykułu:
mgr Lila Zawada
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Andrzejkowe czary-mary-Galeria