Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Uroczystość Ślubowania klasy I-Galeria

Uroczystość Ślubowania klasy I W piątek 20.10.2017 r. w Szkole Podstawowej w Żdżarach, odbyła się uroczystość Ślubowania klasy I.
Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej przygotowanej przez pierwszaków. Były wiersze, inscenizacja i piosenki. Pierwszaki pokazały, że wiedzą wiele na temat obowiązków szkolnych, przepisów ruchu drogowego oraz obecnej pory roku - jesieni. Występy zostały nagrodzone głośnymi brawami.Potem nastąpiła najważniejsza i najbardziej podniosła część uroczystości - Ślubowanie. Uczniowie powtarzali słowa ślubowania z wielkim przejęciem i powagą. Pan dyrektor pasował uczniów ogromnym czerwonym ołówkiem.Po ślubowaniu ksiądz proboszcz poświęcił pierwszakom tornistry.Uroczystość zakończyła się wręczeniem pamiątkowych dyplomów oraz słodkich niespodzianek przygotowanych przez rodziców.
Pierwszakom życzymy sukcesów w nauce, a w przyszłości wspaniałych świadectw szkolnych.


Redaktor artykułu:
mgr Ewa Śmiałek
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Uroczystość Ślubowania klasy I-Galeria