Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Turniej unihokeja-Galeria

Turniej unihokeja W dniu19.10.2017 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Żdżarach odbyły się Mistrzostwa Gminy Bolesławiec w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji stanęły 3 drużyny chłopców i dziewcząt z: SP Żdżary, SP Mieleszyn i SP Boleslawiec. Wszystkie szkoły walczyły o uzyskanie jak najlepszych rezultatów które to kwalifikowały je do udziału w zawodach na szczeblu powiatowym.

Klasyfikacja końcowa - Chłopcy: I miejsce SP Żdżary, II miejsce SP Bolesławiec, III miejsce SP Mieleszyn - Dziewczęta: I miejsce SP Bolesławiec, II miejsce SP Żdżary, III miejsce SP Mieleszyn.
W tym samym dniu odbył się również X Turniej Unihokeja Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora SP im. K.O.P. w Bolesławcu klas IV-VI. W Turnieju wzięły udział reprezentacje SP Boleslawiec, SP Mieleszyn i SP Żdżary. Zostały rozegrane 3 spotkania w systemie ,,każdy z każdym". Klasyfikacja końcowa: I miejsce SP Bolesławiec, II miejsce SP Żdżary, III miejsce SP Mieleszyn.
Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Turniej przebiegł w atmosferze sportowej rywalizacji.


Redaktor artykułu:
mgr Dominik Tobis
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Multimedia Aktualna Galeria Zdjęć Turniej unihokeja-Galeria