Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka Dnia 28 stycznia 2018 r. w Publicznym Przedszkolu w Żdżarach odbyła się wspaniała impreza - Dzień Babci i Dziadka. To szczególny dzień, w którym dzieci mogły jeszcze raz wyrazić swoją wdzięczność i miłość do swoich ukochanych Babć i Dziadków. Zaproszeni goście licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt, dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Na koniec uroczystości wszędzie było słychać „ sto lat ”, następnie przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom piękne laurki oraz obdarowały serdecznymi uściskami. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Redaktor artykułu:
mgr Alicja Kaczmarzyk
mgr Marlena Goj
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Babci i Dziadka