Nasze motto:
Jesteśmy szkołą, która pomaga zrozumieć świat!
Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia.

Publiczna Szkoła w Żdżarach

Font Size

SCREEN

Cpanel

Dzień Biały w przedszkolu

Dzień Biały w przedszkolu Przedszkole w Żdżarach co jakiś czas ma swoje kolorowe dni. Po ostatnim Brązowym Dniu przyszedł czas na Dzień Biały, bardzo charakterystyczny dla panującej obecnie pory roku. I właśnie zima była tematem przewodnim tego dnia. Dzieci przyszły poprzebierane w białe stroje . Wszyscy z zaangażowaniem brali udział w „białych” zabawach – robili śnieżne kulki z białego papieru, którymi się rzucali, ale największą atrakcją było darcie białego papieru na maleńkie kawałki i sypanie się nim, ponadto dzieci odszukiwały białe akcenty we własnych strojach oraz w najbliższym otoczeniu, rozwiązywali zimowe zagadki oraz wspólnie bawili się i pląsali w takt muzyki o charakterze zimowym. Był to kolejny dzień pełen radości, niesamowitych wrażeń i atmosfery pełnej życzliwości i przyjaźni w naszym Przedszkolu.

Redaktor artykułu:
mgr Alicja Kaczmarzyk
Zdjęcia:
mgr Piotr Zawada

TO SIĘ WYDARZYŁO...

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Biały w przedszkolu