Aktualności Samorządu Uczniowskiego

Andrzejki 2013

Andrzejki 2013 W Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żdżarach odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Andrzejki są doskonałą okazją do dobrej zabawy i źródłem szacunku dla obyczajów ludowych. Wróżby pobudzają fantazję dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń. Najstarsi uczniowie naszej szkoły przebrani za magów, wróżyli swoim młodszym kolegom. Każdy z uczestników zabawy chciał się dowiedzieć o swojej przyszłości. Chętnie więc lano wosk, ustawiano buty i przebijano szpilką serca z imionami dziewcząt lub chłopców. Wszystkim towarzyszył radosny nastrój i uśmiech na twarzy.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Jesteś tutaj: Home Aktualności Samorządu Uczniowskiego