Informacje i zasady korzystania z E-dziennika

1.Z dostępu do e-dziennika mogą korzystać tylko rodzice lub opiekunowie uczniów, którzy otrzymali kod (PIN) dostępowy od dyrektora szkoły bądź wychowawcy klasy.

2.Kod dostępu (PIN) należy zapamiętać lub zachować i nie udostępniać osobom trzecim.

3.W razie zagubienia numeru PIN należy niezwłocznie zgłosić się do dyrektora szkoły, wychowawcy klasy bądź administratora serwisu w celu nadania nowego.

4.W razie problemów z zalogowaniem się do systemu należy zgłosić się do administratora serwisu korzystając z adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5.Nauczyciele poszczególnych klas od IV do VI wpisują oceny będące odzwierciedleniem ocen wpisywanych do tradycyjnego dziennika szkolnego. Jakiekolwiek niezgodności w ocenach proszę zgłaszać poszczególnym nauczycielom.

6.Oceny wpisywane w e-dzienniku mają tylko charakter informacyjny.

7.Czas sesji po zalogowaniu trwa 15 minut.Po upływie tego czasu lub kliknięciu na inną zakładkę na stronie niż należącą do e-dziennika, użytkownik zostanie automatycznie wylogowany z karty ucznia. Aby ponowić wejście, należy jeszcze raz się zalogować.

PO PRZECZYTANIU REGULAMINU:

PRZEJDŹ DALEJ